2014 gelinlik modelleri ve fiyatları
2014 gelinlik modelleri ve fiyatları
Bu yazı 34.542 views kez okundu.
3 Eylül 2013 05:33 tarihinde eklendi

2014 gelinlik modelleri ve fiyatları arayan gelinliler için yapmış olduğumuz tercihler doğrultusunda sizlere bu yazın en moda gelinlikleri hakkında bilgiler sunacağız.

Eğer düğün hazırlıkları içerisinde birbirinden güzel tasarımları merak ediyor ve nasıl bir gelinlik seçeceğiniz hakkında fikriniz yok ve aslında gelinliklerinde fiyatlarını bilmiyorsanız sizler için yapmış olduğumuz gelinlik incelemesi ve önerilerine kulak vermenizi öneriyoruz.

Birbirinden güzel yılın modası haline gelen en güzel tasarımları yine sizlerin beğenisine sunmak için yapmış olduğumuz inceleme de bu yılın en güzel gelinlikleri yine hiç şüphe yok ki prenses gelinlik modelleri oluyor diyebiliriz. Geçmiş yıllardan beri devam ve hanımların oldukça seçici davrandığı bu konuda birbirinden eşsiz ve özel olan bu tasarımları seçmek istiyorsanız çok doğru bir yol izliyorsunuz diyebiliriz. İngiltere prensesinin de tercih etmiş olduğu bu koleksiyonlar gerçekten düğün gününüzde sizleri tam bir prenses yapacak diyebiliriz.

Yazımıza bir başka öneri ile devam edeceğiz. Sırada ki önerimiz ve incelememiz doğrultusunda yazımızda kendine yer bulmayı başarmış olan tasarım yine geçmiş yıllardan bu güne dek yerinden hiç taviz vermeyen kabarık gelinlik modelleri oluyor. Bu tasarımlar özellikle genç kızların gözdesi halinde diyebiliriz. Birçok genç kız düğün hazırlıkları içerisinde çalışmalarını sürdürürken en çok bu tasarımları arıyor ve beğeniyor diyebiliriz. Eğer sizlerde en çok beğenilen gelinlik modelleri hangileri diye düşünüyorsanız sizler için yapmış olduğumuz bu incelemeye kulak vermenizi ve galerimiz de yer alan 2013 kabarık gelinlik modellerine göz atmanızı öneriyoruz. Özellikle etek kısmında ki kabarıklık göze öyle güzel görünüyor ki birçok gelin adayının da ilgisini çekiyor. Eğer düğününüzde bütün gözleri üzerine toplamak istiyorsanız hiç düşünmeden bu kreasyonları seçebilirsiniz.

Prenses ve kabarık gelinliklerden bahsettikten sonra sizlere daha fazla incelemeyi bir sonra ki yazımızda yapacağız. Evet hanımlar, yazımızın son satırlarına doğru yaklaşırken sizlere yine çok beğenilen gelinlik modelleri arasına giren ve her zaman için bu sektörde kendine özgü bir tasarım sergilemiş olan straplez gelinlik modellerinden bahsedeceğiz. Bu tasarımlar özellikle hemen hemen birçok gelinlik markasının koleksiyonlarında kendilerine kesinlikle yer buluyorlar diyebiliriz. Son zamanlarda yeni çıkan gelinlik modellerine göz attığımız zaman birçok marka yeni koleksiyonlarında 2013 straplez gelinlik modellerine mutlaka yer verdiğini görüyoruz. Durum böyle olunca da bu tasarımlar bizim yazı dizimizde kendine yer buluyor ve bizim de sizlere önereceğimiz modeller olarak galerimizde ki yerini oluyor.

Son olarak bu 3 adet önerilerin fiyatlandırmasına geldi konu! Evet, 2013 gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında merak edilen konu bu tasarımların fiyatlarıydı. Bu koleksiyonların fiyatları aslında markalara göre değişiklik gösteriyor diyebiliriz. Birçok marka yeni sezon koleksiyonlarını yayınlarken farklı fiyat aralığı belirliyor diyebiliriz. Birbirinden güzel kreasyonları koleksiyonlarına katarak 2013 gelinlik kataloğunu yayınlayan markaların gelinlik fiyatları 300 Türk Lirası ile başlayıp 3bin Türk Lirası’na kadar çıkabiliyor. Ancak söylediğimiz gibi burada marka seçimi çok önemli bir ayrıntıdır. Eğer henüz marka seçimine karar vermediyseniz ilk olarak hangi markanın koleksiyonunda gelinlik alacaksınız bunu netleştiriniz. Eğer en ucuz gelinlik fiyatları hakkında detaylı bilgi istiyorsanız sizler için yapmış olduğumuz galerimize girerek daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar hanımlar. Sizlere bugün gelinlik modelleri ve fiyatları hakkında bilgilere vermeye çalıştık. Bir başka yazıda görüşmek üzere.

 

Bir önceki yazımız olan Uzun kollu gelinlik modelleri 2013 2014 başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, dantel kollu gelinlikler ve işlemeli uzun kol gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

abiye arama terimleri:

  • gelinlik modelleri 2014 (307)
  • 2014 gelinlik modelleri ve fiyatları (272)
  • gelinlik modelleri ve fiyatlar (246)
  • kapalı gelinlik modelleri 2014 (191)
  • gelinlik 2014 (182)
  • kapalı gelinlik (162)
  • gelinlikler 2014 (89)
  • gelinlik fiyatları 2014 (77)
  • gelinlik modelleri kapalı (58)
  • tesettürlü gelinlik modelleri 2013 (49)
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sayfalar

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. 2014 Abiye modelleri tesettürlü abiye modelleri
Webmaster EchoV2