2014 balık etek gelinlik modelleri
2014 balık etek gelinlik modelleri
Bu yazı 2.720 views kez okundu.
11 Eylül 2013 13:30 tarihinde eklendi

2014 balık etek gelinlik modelleri artık vitrinlerde ki yerini almaya başladı. Birçok gelin adayı düğün hazırlıkları içerisinde gelinlik modelleri ararken ilk tercihleri arasına balık etek gelinlikleri koyuyorlar diyebiliriz. Diğer modellere oranla tercih edilmesinde ki en büyük sebeplerden birisi dar bir yapıya sahip olması ve uzun boylu gelinler için iyi bir seçim olmasıdır diyebiliriz. Son zamanlarda bu tasarımlar danteller ile süslenerek hoş bir edayla gelin adaylarına sunuluyorlar.

Dediğimiz gibi dantel detaylar bu tasarımlara hoş bir görünüm kazandırırken bu kreasyonların öne çıkan bir diğer kısmı ise eteğinin balık şeklinde olmasıdır. 2014 balık gelinlik modelleri son zamanların en gözde tasarımları arasına girerek karşımıza çıkmaktalar. İşte sizler için araştırıp, seçmiş olduğumuz; 2014 balık etekli gelinlik modelleri;

Bir önceki yazımız olan Uzun duvaklı gelinlik modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, dantelli gelinlik modelleri ve dantelli uzun duvak hakkında bilgiler verilmektedir.

abiye arama terimleri:

  • dantel kabarik gelinlik 2014 (22)
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sayfalar

Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. 2014 Abiye modelleri tesettürlü abiye modelleri
Webmaster EchoV2